ما را دنبال کنید:
  • خانه
  • منابع کتاب و نمونه سوالات

منابع کتاب و نمونه سوالات

فیلم آموزش نحوه آزمون نظری فراگیران کاردانش مرکز مهارت آموزی بهزاد در سایت 

نکات مهم برای هنر جویان مرکز مهارت آموزی برای امتحان آزمون نظری

هنرجویان گرامی حتما ویدئو آموزش نحوه آزمون را مشاهد نمائید .برای ورود به سامانه و شرکت در آزمون پس از اطلاع تاریخ و زمان امتحان خود از مرکز مهارت آموزی بهزاد کسب نمادید و سپس به صورت  غیرحضوری به آدرس سامانه به آدرس https://azmoon.azmoonehonar.ir می باشد. مراجعه نمائید .

برای ورود به سامانه‌ی آزمون کدملی خود را به عنوان نام کاربری وارد نمایید و منتظر ارسال پیامک بمانید. سپس کد 6 رقمی پیامک شده را در قسمت مشخص وارد نمایید. دقت داشته باشید ممکن است ارسال پیامک کمی با تاخیر همراه باشد. لذا در این مرحله شکیبا باشید.

حتما از آخرین نسخه‌ی مرورگرهای Google Chrome یا Firefox استفاده نمایید. (خصوصا دقت فرمایید که در مرورگر گوشی‌های هوشمند قدیمی ممکن است عملکردهای سایت به طور کامل پشتیبانی نشود)

برای استفاده از سامانه می‌توانید از انواع دستگاه‌های معمول (کامپیوتر رومیزی یا لپتاپ، گوشی هوشمند، تبلت، …) استفاده نمایید. اما لطفا دقت فرمایید که شما در هر لحظه فقط از یک دستگاه امکان ورود به سامانه را دارید. اگر هنگامی که در یک دستگاه به سامانه وارد شده‌اید، از دستگاه دیگری نیز اقدام به ورود به سامانه نمایید، ورود قبلی شما منقضی خواهد شد و شرکت در آزمون یا ثبت پاسخ سوالات فقط از طریق دستگاه دوم امکان‌پذیر خواهد بود.

در صورتی که در زمان آزمون از سامانه خارج شوید و دوباره وارد شوید، از ادامه آخرین سوالی که در حال مشاهده بودید امکان پاسخگویی خواهید داشت.

حتما قبل از شروع آزمون، مطمئن باشید که شارژ اینترنت یا باتری دستگاه شما کافی باشد.

در صورتی که زمان آزمون به پایان برسد، حتی اگر در صفحه سوال‌ها باشید، پاسخ های شما ثبت نخواهد شد. حتما دقت داشته باشید که در زمان مشخص شده پاسخ همه سوالات خود را ارسال نمایید. پس از پایان آزمون یا در صورت کلیک روی دکمه “مرور آزمون” به صورت خودکار به صفحه مرور آزمون منتقل می‌شوید و برای مرور آزمون هم دو دقیقه زمان خواهید داشت. پس از خروج از هر سؤال امکان تغییر پاسخ ثبت شده را فقط یک بار در زمان مرور آزمون خواهید داشت.

 تا زمانی که در انتهای آزمون پیغام ثبت موفقیت آمیز پاسخ‌ها را مشاهده ننموده‌اید ممکن است پاسخ همه سوالات شما به دست ما نرسیده باشد. لذا پس از اتمام آزمون، مطمئن شوید که پیغام “پاسخ‌های شما با موفقیت ثبت شد” را مشاهده کرده‌اید.

لطفا هنگام استفاده از سامانه، از اینترنت داخلی بدون وی پی ان استفاده نمایید.

برای هر سؤال 90 ثانیه وقت در نظر گرفته شده است. دقت داشته باشید زمان کل هر آزمون از فرمول زیر محاسبه می‌شود:

90 ثانیه * تعداد سوال = زمان کل هر آزمون

نکته: اگر تعداد سوال آزمون 20 سوال باشد، زمانی برابر با 30 دقیقه برای کل آزمون خواهید داشت که دو دقیقه برای مرور آزمون نیز به این زمان افزوده خواهد شد.

نکته: اگر در مدت زمانی کمتر از 90 ثانیه به سوال پاسخ بدهید، زمان باقیمانده برای شما ذخیره خواهد ماند.

اگر ابتدا همه‌ی سؤالات را مرور کنید به پایان آزمون می‌رسید و امکان بازگشت به سؤالات قبلی و پاسخگویی را نخواهید داشت مگر با استفاده از دو دقیقه پایانی مرور آزمون. بنابراین هنگام رؤیت هر سؤال، گزینه‌ی پاسخ را ثبت کنید و به سؤال بعدی بروید.

از 20 دقیقه قبل از زمان آغاز آزمون خود، می‌توانید وارد سامانه شوید.

منابع کتاب ها و نمونه سوالات امتحانی

منابع کتاب و سوالات

رشته چهره سازی (طراحی و نقاشی)

منابع کتاب و سوالات

رشته گرافیک رایانه

منابع کتاب و سوالات

رشته تصویر سازی دیجیتال