دیپلم

راه آسان برای یادگیری مهارت های جدید و اخذ دیپلم! دیپلم بزرگسالان | دیپلم کاردانش | دیپلم مجددی | دیپلم ردی | دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش

مقدمه 
اگر به هر دلیل موفق به دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش نشده اید اصلا جای نگرانی نیست، که به یاد این جمله زیبا  زگهواره تا گور دانش بجوی ما در این مطلب سعی داریم به شما بگوییم چگونه میتوانید با کمترین هزینه و زمان ممکن موفق به دریافت دیپلم بزرگسالان شوید این مقاله برای افرادی که مجدد به خواهند دیپلم مجدد دریافت کنند و یا دیپلم ردی هستند و بخواهند دیپلم آسان اخذ نمایند نیز مناسب می باشد .
دیپلم ردی چیست؟
به افرادی که به هر دلیل موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اند و بخشی از دروس آنها در مقاطع پایین تر به پایان نرسیده است دیپلم ردی می گویند .
به عنوان مثال شما در سال اول دبیرستان و یا سال آخر راهنمایی موفق نشده اید دروس خود را به پایان برسانید و در آزمون نمره کافی را بدست نیاورده اید دیپلم ردی می گویند.
دیپلم مجدد چیست؟
به افرادی که دارای دیپلم رسمی آموزش و پرورش هستند چه در شاخه نظری ،فنی و حرفه ای و کاردانش و تمایل دارند مجددا برای حداقل بار دوم دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنند دیپلم مجدد میگویند.
به عنوان مثال شما در شاخه نظری موفق به دریافت دیپلم ریاضی فیزیک شدید و تمایل دارید دیپلم گرافیک کامپیوتر در شاخه کاردانش دریافت کنید دیپلم مجدد میگویند.

انواع شاخه تحصیلی جهت دریافت دیپلم بزرگسالان چیست؟

فارغ التحصیلان مقطع راهنمایی سال هشتم در نظام 3-3-5 و یا سال نهم در نظام 3-3-6 می توانند در یکی از شاخه های زیر برای ادامه تحصیل اقدام نمایند

3 مزیت شاخه کاردانش نسبت به شاخه های دیگر جهت اخد دیپلم

ما  برای افرادی که دیپلم بزرگسال و یا دیپلم مجددی هستند از بین شاخه ها تحصیلی در نظام آموزش کشور ، کاردانش را مناسب میدانیم به چند دلیل  

1-به دلیل اینکه متقاضی دیپلم بزرگسال همزمان میتواند دروس عمومی و  مهارتی خود را به ترتیب در هنرستان بزرگسال و یا مراکز آموزش از راه دور زیر نظر آموزش و پرورش و دروس مهارتی را از طریق آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای  یا ورزارت فرهنگ و ارشاد و یا جهاد کشاورزی بیاموزد و این منجر خواهد شد سرعت دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش افزایش یابد.

2-متقاضی دیپلم بزرگسال علاوه بر دیپلم رسمی آموزش و پرورش موفق به دریافت گواهینامه مهارتی خواهد شد که از این بین مدارک آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بدلیل اینکه زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میباشد دارای اعتبار بین المللی است و مناسب برای علاقمندان کار در خارج کشور میباشد.

3-دیپلم های کاردانش برای متقاضیان دیپلم بزرگسال متناسب با نیاز بازار کار بوده و عملا هم نقش خود را در نظام آموزش کشور ایفا میکند و هم به عنوان صلاحیت حرفه ای در فضای کسب و کار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

جمع بندی :

اگر علاقمند به دریافت دیپلم بزرگسالان ،دیپلم مجدد و یا دیپلم ردی و یا دیپلم حضوری و غیرحضوری هستید مشاورین آموزشگاه بهزاد بطور کاملا رایگان آمادگی دارند کلیه خدمات مشاوره را در اختیار شما قرار دهند تا با کمترین هزینه و زمان بتوانید دیپلم رسمی خود را از آموزش و پرورش را دریافت کنید.

اخذ دیپلم بزرگسالان در اصفهان اخذ دیپلم فوری در اصفهان اخذ دیپلم غیرحضوری(سریع، آسان، ارزان) آموزش و پرورش اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش در اصفهان اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش در کوتاه ترین زمان در اصفهان اخذ دیپلم جدید آموزش و پرورش در اصفهان اخذ دیپلم جدید آموزش و پرورش در اصفهان لیست مراکز اخذ دیپلم فوری و تضمینی اصفهان اخذ دیپلم رسمی قانونی فوری در شهر اصفهان